XXVIII Ogólnopolskie Spotkania z BalladąXXVIII Ogólnopolskie Spotkania z Balladą odbędą się w Iłży. W tym roku wyjątkowo będzie to edycja on-line

W listopadowych „XXVIII Ogólnopolskich Spotkaniach z Balladą” mogą wziąć udział wykonawcy indywidualni – soliści oraz zespoły muzyczne.

Aby wziąć udział w imprezie wszyscy uczestnicy przygotują do prezentacji konkursowej dwa dowolne utwory mieszczące się w szeroko rozumianym kręgu ballady, w tym również ballady rockowej. Mile widziane będą wykonania utworów konkursowych w języku polskim z akompaniamentem instrumentalnym.

W konkursie prezentować można kompozycje własne oraz innych autorów – w nowej aranżacji. Organizatorzy dopuszczają też wykonania utworów z półplaybackiem.

Nagrania występów należy przesyłać na adres Domu Kultury w formie elektronicznej.

Uczestnicy imprezy muszą zgłosić swój udział na karcie zgłoszenia do 16 listopada (decyduje data wpływu).

Zgłoszenie należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: domkulturyilza@wp.pl

W tym roku, ze względu na epidemię, prezentacje konkursowe uczestników tegorocznych „Spotkań z Balladą” odbywać się będą w formie online.

Prezentacje konkursowe oceni jury powołane przez organizatorów. Wyniki imprezy podane zostaną na stronie internetowej Domu Kultury do 21 listopada.

Komentarze