Zaśpiewaj w Pionkach ! V Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Czarnego Krążka Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach zaprasza na V Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Czarnego Krążka pod honorowym patronatem Andrzeja Piasecznego.
Festiwal w tym roku odbędzie się w dniach 17-18 kwietnia.

Soliści z całego kraju już mogą zgłaszać się do udziału w konkursie wokalnym organizowanym w Pionkach – V Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki z Czarnego Krążka.

Ważne jest szybkie podjęcie decyzji i dostarczenie do Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach kompletnego zgłoszenia: karty zgłoszeniowej z podpisaną zgodą uczestnika na przetwarzanie danych osobowych i dołączonymi podkładami muzycznymi.

Ilość osób, które będą mogły uczestniczyć w otwartych przesłuchaniach konkursowych jest ograniczona. Będą przyjmowane tylko kompletne zgłoszenia dostarczane tradycyjną pocztą lub osobiście (w nieprzekraczalnym terminie do 1 kwietnia br.).

Do 10 kwietnia na stronie internetowej www.cal.pionki.pl. zostanie zamieszczona lista zakwalifikowanych uczestników.
Przesłuchania konkursowe odbędą się 17 kwietnia. Podczas drugiego dnia festiwalu (18 kwietnia) laureaci konkursu wystąpią w trakcie Gali Finałowej i otrzymają nagrody.

Treść Regulaminu V Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki z Czarnego Krążka zamieszczonego na stronie www.cal.pionki.pl.

Komentarze