Zbliżenia – Marionetka – Paulina Jurga„Marionetka” oraz Nagroda Literacka Miasta Radomia – o tym dziś m.in. w magazynie literackim Zbliżenia

„Marionetka” autorstwa Pauliny Jurgi została wydana w czerwcu 2021 roku przez wydawnictwo Otwarte. „Marionetka” to drugi tom z cyklu Rosyjska Mafia.

Z okładki:

Przekroczenie granic doprowadziło do zdarzeń, które Marta chciałaby wymazać z pamięci. Jednak przelana krew nie daje o sobie zapomnieć. Dziewczyna musi pozbyć się dręczących ją wyrzutów sumienia i stawić czoła kolejnym przeciwnościom losu.
Nie może już liczyć na swojego strażnika, a gra toczy się o coś więcej niż tylko o jej życie: porwana została jej przyjaciółka Karolina. Jedynym sposobem, aby ją uratować i by przetrwać w bezwzględnym rosyjskim świecie, wydaje się pewien przerażający układ…
Czy Marta się na niego zdecyduje? Czy ścieżki jej i Nikołaja ponownie się skrzyżują? I czy złożone jej obietnice zostaną dotrzymane?

Dziękuję wydawnictwu Otwarte za egzemplarz recenzencki.

Nagroda Literacka Miasta Radomia

Nagroda Literacka Miasta Radomia to wyróżnienie przyznawane przez Prezydenta Miasta Radomia. Już można zgłaszać książki do konkursu. Więcej informacji na temat Nagrody Literackiej Miasta Radomia znajdziecie na stronie biblioteki i TUTAJ.

Komentarze