Zbliżenia – Wykończ tę książkę„Wykończ tę książkę” to książka, o której dziś usłyszycie w magazynie literackim Zbliżenia

Małgorzata Pawlak, zapraszam do wysłuchania audycji.

„Wykończ tę książkę” została wydana w marcu 2021 roku przez wydawnictwo Kropka.

Poleca ją Marta Trojanowska z działu promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu.

Z okładki:

Pierwsza książka dla najmłodszych autorki międzynarodowego bestsellera „Zniszcz ten dziennik”!

MAMY DOSYĆ SZTYWNYCH REGUŁ DOTYCZĄCYCH CZYTANIA!
– nie zaginać rogów, z książką obchodzić się ostrożnie, czytać po cichu – co za nuda!
A gdyby tak stworzyć całkiem nowe zasady?
– potrząśnij książką!
– daj jej prztyczka!
– powąchaj ją!
– przytul!
– spróbuj czytać ją do góry nogami!

Przecież książka to PRZYGODA i FRAJDA

Keri Smith pomogła tysiącom ludzi na całym świecie wyzwolić kreatywność i odkryć nowe sposoby kontaktu z książką. Teraz autorka chce zaszczepić tę wrażliwość dzieciom i pomóc im bez kompleksów i uprzedzeń wejść w świat czytelnictwa.

„Wykończ tę książkę” to zachęta do wiary we własne pomysły i otwarcia się na niedoskonałości. Pokazuje, że czytanie to wielka frajda i zabawa wszystkimi pięcioma zmysłami, a twórczy czytelnik lub czytelniczka jest najlepszym, co może przydarzyć się książce.
Bez nich, książka nigdy nie będzie wykończona…

 

Keri Smith – jest autorką, ilustratorką i artystką, najbardziej rozpoznawalną za sprawą sprzedanej w kilku milionach egzemplarzy książki pt. „Zniszcz ten dziennik”. Inne jej tytuły, to między innymi: „Zniszcz ten dziennik wszędzie”, „Łowca skarbów”, „Bałagan”, „Fantastyczny świat”. Prowadzi warsztaty kreatywne w oparciu o własne książki, ilustrowała też dla wielu czasopism, w tym dla „Washington Post” i „New York Times”. Lubi spędzać czas na zabawie z mężem i synem i dzieli swój czas między zachodnie Massachusetts i kanadyjską wioskę.

Komentarze