Zdjęcia z I edycji „Ulicy Teatralnej” zostaną nagrodzone„Teatr Resursa” ogłasza konkurs fotograficzny „Ulica Teatralna”. Zostaną w nim nagrodzeni autorzy zdjęć, których tematem są spektakle prezentowane w ubiegłym roku w ramach I edycji festiwalu

Najciekawsze zdjęcia z „Ulicy Teatralnej” zostaną nagrodzone. Mowa o konkursie fotograficznym „Teatru Resursa”, wpisującym się w tegoroczną edycję festiwalu teatrów ulicznych. Przedmiotem konkursu są zdjęcia przedstawień, które odbyły się w Radomiu w ramach pierwszej edycji przeglądu – mówi Robert Stępniewski z „Teatru Resursa” – pomysłodawca „Ulicy teatralnej”.

Zdjęcia uwieczniające sceny z ubiegłorocznych spektakli można przesyłać w formie elektronicznej do 8 lipca. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić 3 fotografie. Nagrodzone i wyróżnione zdjęcia zostaną zaprezentowane na wystawie plenerowej, otwartej 16 lipca na Placu Jagiellońskim.

Konkurs fotograficzny „Ulica teatralna” organizowany jest przy współpracy z Teatrem Powszechnym w Radomiu. Tegoroczna, druga edycja festiwalu rozpocznie się 2 lipca i potrwa do 20 sierpnia.

Fot. facebook.com/Teatr Resursa

Komentarze