full screen background image

Zmiany w ruchu na PlantachZmiany w organizacji ruchu na Plantach. Od poniedziałku będzie zamknięty odcinek między ulicami Kościuszki a Broni. To w związku z naprawą nawierzchni jezdni – informuje Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu. Na odcinku między ulicami Broni a Traugutta będzie obowiązywał ruch dwukierunkowy i jednocześnie zakaz zatrzymywania się i postoju dla wszystkich pojazdów poza taksówkami

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z naprawą nawierzchni jezdni ulicy Planty, w dniu 6 lipca 2020 roku (poniedziałek) zostanie zamknięty odcinek między ulicami Kościuszki a Broni. Na odcinku między ulicami Broni a Traugutta będzie wówczas ruch dwukierunkowy.

W trakcie trwania robót nie będzie można jeździć jednokierunkowym fragmentem ulicy Planty od Kościuszki do Broni (po południowej stronie parku). – Dojazd do ulicy Broni i okolicznych budynków będzie możliwy tylko od strony ulicy Traugutta. Ze względu na to, że wciąż jest zamknięty odcinek ulicy Planty od Traugutta do Jaracza (po północnej stronie parku – z powodu utworzenia izolatorium w hotelu Iskra), zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu na fragmencie ulicy Planty od Broni do Traugutta (po południowej stronie parku). Dla wszystkich pojazdów ten fragment będzie wówczas drogą dwukierunkową. Z tego powodu będzie tam okresowo obowiązywał zakaz zatrzymywania się i postoju. Nie będzie on dotyczył jedynie taksówek – postój wyznaczony na ulicy Planty będzie funkcjonował bez zmian – mówi Dawid Puton, rzecznik prasowy MZDiK.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Źródło: MZDiK Radom

Komentarze