full screen background image
Search

„Zróbmy hałas!” – moc muzyki dla „cichej strefy”


Samorząd szkolny w Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu zaprasza na koncert pt. Zróbmy hałas!”. To wyjątkowe, muzyczne wydarzenie, podczas którego wychowankowie ZSM zaśpiewają piosenki z musicali, filmów i bajek. Będzie głośno, radośnie i pożytecznie, bo pieniądze ze sprzedaży biletów sfinansują „cichą strefę”- przytulny kącik dla uczniów.

– Czeka nas niesamowity koncert muzyki rozrywkowej w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Już w najbliższy piątek usłyszymy piosenki z bajek, musicali czy filmów oraz utwory popularne również te, które uwielbiają najmłodsi. Koncert „Zróbmy hałas!” nazwany jest przewrotnie, ponieważ pieniądze ze sprzedaży biletów zostaną przeznaczone na stworzenie „cichej strefy”. Będzie to wygodne miejsce, gdzie uczniowie pomiędzy lekcjami lub po zajęciach będą mogli odpocząć i zrelaksować się – opisywał Marek Rybiński, przewodniczący samorządu szkolnego.

– Został stworzony już projekt „cichej strefy”, a autorką wizualizacji jest pani Agata Jastrzębska, mama jednej z naszych uczennic. Projekt jest rewelacyjny, do tej pory jesteśmy w szoku, jak z takiej małej przestrzeni można było „wyczarować” takie cudo. Bardzo się cieszę, że tak wiele osób zaangażowało się w naszą akcję. Dziękuję dyrekcji, która bez wahania zgodziła się na organizację koncertu i stworzenie w szkole „cichej strefy” oraz wspierającej nas nieustannie radzie rodziców. Serdecznie zapraszam wszystkich na piątkowy koncert. Zapowiada się świetna, muzyczna zabawa dla radomian w każdym wieku – zachęcił Marek Rybiński.

Koncert „Zróbmy hałas!” odbędzie się 30 listopada o godz. 18:00 w sali koncertowej ZSM im. Oskara Kolberga w Radomiu przy ul. 25 Czerwca 70.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w sekretariacie szkoły.

Szczegółowe informacje dotyczące koncertu znajdują się na stronie internetowej szkoły oraz na jej profilu Facebook-owym, gdzie zostało utworzone wydarzenie pn. „Zróbmy hałas!”.

Komentarze