full screen background image

Zumba Maraton – powiew prosto z Hiszpanii!   Blisko 60 osób przez 3 godziny tańczyło Zumbę w Total Fitness!  Maraton był okazją do zatańczenia choreografii siedmiu instruktorów! Gwiazdą spotkania był hiszpański instruktor Zumba – Julio Escobar.
Uczestnicy maratonu, jak zwykle entuzjastycznie przyjęli Michała Kurpeta, oraz prawdziwy wulkan energii Anię Półtorak, a także charyzmatyczną Sylwię Sochę – organizatorkę spotkania. Świetne przyjęcie miały również Teresa Walerczak, Kasia Gac i Ania Pytka.
Każdy z instruktorów zaprezentował swoje autorskie choreografie, z którymi uczestnicy maratonu poradzili sobie doskonale.
Pomimo zimy za oknami na sali treningowej klubu panowała bardzo gorąca atmosfera. Wszystko za sprawą muzyki, tańca, instruktorów, ale przede wszystkim uczestników spotkania, którzy uwolnili z siebie potężną dawkę dobrej energii!
Prawdziwe szaleństwo wywoływały  wśród pań, ( które stanowiły zdecydowaną większość uczestników) sety prowadzone przez Julio Escobara. Przystojny Hiszpan już po maratonie musiał poświęcić jeszcze trochę czasu na sesje fotograficzne z uczestnikami spotkania. Pomimo zmęczenia (wszystkich) uśmiechy nie znikały z twarzy.

Komentarze