Zwycięska seria Radomki przerwana

Zwycięska seria siatkarek Radomki Radom została przerwana przez wicelidera rozgrywek Wisłę Warszawa, która pokonała radomianki 0:3. Była to pierwsza tak wysoka porażka podopiecznych jacka Skroka.

Koniec zwycięskiej serii w wykonaniu siatkarek Radomki Radom. Nie było siódmego triumfu z rzędu, była za to pierwsza porażka 0:3 w tym sezonie.

Od początku spotkania widać było, że rywalki ze stolicy zdecydowanie prezentują lepszy poziom gry. Dotkliwie o tym mogły się przekonać radomianki, podczas drugiego seta, w którym zdobyły tylko 13 punktów.

O tym spotkaniu trzeba już zapomnieć i myśleć o kolejnym, które już 9 grudnia. W tym spotkaniu radomianki podejmą Joker Świecie w ramach rundy rewanżowej. Pierwsze spotkanie zakończyło się wygrana Radomki 3:2.

MKS E’LECLERC RADOMKA RADOM – WISŁA WARSZAWA 0:3 (18:25, 13:25, 19:25)