Ciężka praca piłkarzy Radomiaka na obozie w GniewinieWe wtorkowy wieczór piłkarze Radomiaka Radom dotarli do Gniewina, gdzie przygotowują się do rundy jesiennej sezonu 2021/2022 PKO Ekstraklasy.

Środa była pierwszym dniem pracy na obozie, który potrwa do niedzieli. Zieloni dwukrotnie trenowali na dobrze przygotowanych boiskach przy hotelu Mistral Sport. Pomiędzy zajęciami piłkarze korzystają z odnowy biologicznej i siłowni, a w środowy wieczór wreszcie był czas na trochę oddechu, więc niektórzy z zawodników oglądali mecz Euro 2020: Anglia – Dania.

Czwartek będzie wyglądał bardzo podobnie, natomiast na piątek i sobotę podopieczni trenera Dariusza Banasika mają zaplanowane kolejne sparingi w letnim okresie przygotowawczym. Rywalami naszej drużyny będą Lechia Gdańsk (piątek) i Olimpia Elbląg (sobota). Oba mecze rozpoczną się o godz. 12:00. Po tych spotkaniach, oprócz regeneracji, przyjdzie czas na wspólne spędzanie wolnego czasu przez nasz zespół. W planach jest m.in. wyjazd nad morze.

– Teraz mamy czas pracy. Jesteśmy na etapie budowania drużyny, na etapie rywalizacji i wykrystalizowania się składu, który będzie gotowy, aby od pierwszych kolejek nowego sezonu z powodzeniem rywalizować w PKO Ekstraklasie – mówi trener Banasik.

Komentarze