full screen background image
Search

Czasowe skrócenie linii 26 do Antoniówki – aktualizacja

->

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z remontem drogi w Groszowicach, w dniu 19 kwietnia 2019 roku (piątek) w godzinach około 9:00-15:00, 23.04.2019 (wtorek) od godziny 8:00 do końca dnia oraz 24.04.2019 (środa) przez cały dzień trasa autobusów linii 26 zostanie skrócona do Antoniówki (dalej będzie realizowany przejazd techniczny do Siczek).

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że skrócenie trasy autobusów linii 26 do Antoniówki będzie obowiązywało nie tylko w dniu 19.04.2019 (piątek) w godzinach 9:00-15:00, ale również

– Trasa linii miejskiej 26 będzie skrócona do przystanku Antoniówka – przy drodze wojewódzkiej nr 737 (w kierunku Jedlni-Letniska). Będzie to przystanek dla wysiadających. Dalej autobusy będą realizowały przejazd techniczny (bez pasażerów oraz bez zatrzymywania się na przystankach!) przez Wrzosów do Siczek (zawracanie będzie odbywało się tam na placu przy sklepie naprzeciw zalewu), a następnie z powrotem do stałego przystanku linii 26 w Antoniówce (dla wsiadających) – mówi rzecznik prasowy MZDiK Dawid Puton.

Zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanków: Antoniówka (w kierunku Myśliszewic), Antoniówka / stacja PKP (w obydwu kierunkach, przy przejeździe), Groszowice (w obydwu kierunkach, przy kościele) i Myśliszewice (pętla obok szkoły).

Inwestorem remontu drogi w miejscowości Groszowice jest Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Radomiu.

Źródło: MZDiK

Komentarze