Koalicja Obywatelska – podsumowanie wyborów samorządowych– Koalicja Obywatelska pokazała, że jest jedyną siłą, która jest w stanie walczyć z PiS-em – powiedziała dziś posłanka Kamila Gasiuk-Pihowicz podczas konferencji prasowej podsumowującej wybory samorządowe.

– Za nami pierwszy etap wyborczego maratonu, w którym Koalicja Obywatelska uzyskała bardzo dobry rezultat. W Radomiu symbolem zwycięstwa sił demokratycznych było zwycięstwo pana Radosława Witkowskiego. Bardzo się cieszę, że podsumowując wybory mogę powiedzieć o doskonałym wyniku pani Katarzyny Kalinowskiej, która uzyskała ponad 2 tys. 600 głosów. To olbrzymi kredyt zaufania dla osoby uczciwej, energiczne, lubianej i pracowitej. Cieszy mnie również wynik pana Tomasza Treli, radnego elekta do Rady Powiatu Kozienickiego. Dziękuję członkom Nowoczesnej ufającym w to, że miejsce Polski jest w samym sercu zjednoczonej Europy. Przed nami kolejne wybory i mam nadzieję, że Koalicja Obywatelska nadal będzie rosła w siłę – mówiła Kamila Gasiuk-Pihowicz.

Posłanka Kamila Gasiuk-Pihowicz zapytana o zamiary Radosława Witkowskiego, co do wyboru Katarzyny Kalinowskiej na urząd wiceprezydenta naszego miasta, odpowiedziała dyplomatycznie podkreślając, że wszyscy z niecierpliwością czekamy na tę wiadomość.

Komentarze