Koncert dla Natalii. PomagamyKoncert dla swojej koleżanki zorganizowali uczniowie, nauczyciele i rodzice X LO im. Stanisława Konarskiego w Radomiu. Natalia od urodzenia jeździ na wózku inwalidzkim. Koszty leczenia są bardzo wysokie i niezbędna jest pomoc, by sprostać temu wyzwaniu.
Koncert odbędzie się w piątek 24 maja 2019 na terenie szkoły.

Natalia to ich koleżanka z która na codzień spotykają się w szkole. Tak piszą o dziewczynie: „Natalka – nasza wojowniczka już w pierwszej dobie swojego życia poddana była operacji ratującej jej życie. Natalka od urodzenia przykuta jest do wózka inwalidzkiego. Tak wiele już wycierpiała i cały czas walczy o swoje życie, zdrowie i sprawność. Mimo niedogodności, które los postawił na jej drodze, dziś uczennica X LO to przede wszystkim cudowna dziewczyna i wspaniały sportowiec działający w sekcji lekkoatletycznej Radomskiego Stowarzyszenia Sportu i Rehabilitacji. Wicemistrzyni Polski w wyścigach na wózku inwalidzkim na 100, 200 i 400 m! Ta dzielna wojowniczka potrzebuje nas! Koszty leczenia i rehabilitacji są ogromne, pomóżmy Natalce w jej walce…”.

Co ważne do udziału w koncercie  udało się zaprosić uczniów z innych szkół. W Międzyszkolnym Koncercie”Konarski” dla Natalii, udział wezmą uczniowie:
– PSP nr 14 Radom
– PSP nr 9 Radom
– PSP Wolanów
– PSP Parznice
– ZSO nr 4 Radom

 

źródło: radom24.pl

Komentarze