full screen background image
Search

Koncert zespołu SCREAM – razem podpalimy okolicę!

->

Muszla Koncertowa w Parku Kościuszki już w najbliższy piątek wypełni się rock and rollem! Wszystko za sprawą zespołu SCREAM, który wystąpi w ramach wakacyjnego projektu organizowanego przez radomską „Łaźnię”. Jak zapowiedział wokalista zespołu, Paweł Krzysztoporski- będzie zawodowo i razem podpalimy okolicę!

Grupa SCREAM powstała w 2010 roku, a na swoim koncie kapela ma kilkanaście autorskich kompozycji utrzymanych w rockowym i rockandrollowym klimacie. Zespół cieszy się popularnością, zwłaszcza w naszym regionie, o czym świadczy zajęcie 3 miejsca w Muzycznych Kazikach 2011- najważniejszym konkursie muzycznym Ziemi Radomskiej.

– SCREAM to projekty typowo autorski. Gramy rock ‚n’ rolla, są gitary i perkusja, więc hałasu w najbliższy piątek na pewno trochę będzie. Zespół działa już dobrych parę lat. Przez kapelę przewinęło się już kila osób. Od niedawna mamy nowego basistę i gitarzystę. W piątek wystąpi też zespół NEW AMSTERDAM. To nowa kapela na radomskim rynku. Chłopaki też dają czadu, więc będzie zawodowo. Zapraszam Was na koncert. Przyjdźcie, razem podpalimy okolicę! – zapowiedział lider i wokalista zespołu Paweł Krzysztoporski.

Koncert zespołu SCREAM odbędzie się w piątek, 27 lipca br. w Muszli Koncertowej w Parku Kościuszki. Jako support wystąpi grupa NEW AMSTERDAM– odkrycie radomskiej sceny muzycznej.

Początek imprezy – godz. 19:00.

Wstęp wolny.

Więcej informacji na temat Lata 2018 w Muszli Koncertowej znajdziesz tutaj.

Komentarze