Konkurs ofert na prowadzenie zajęć w Kuźni ArtystycznejKuźnia Artystyczna działająca przy MOK „Amfiteatr” zaprasza do udziału w konkursie ofert na prowadzenia zajęć w obszarze kultury. – Szukamy kreatywnych radomian do prowadzenia zajęć artystycznych, kulturalnych, muzycznych, teatralnych, ruchowych czy twórczych działań edukacyjnych także z wykorzystaniem naszej Pracowni Nowych Mediów – mówi Alicja Gryz-Wasil, kierownik Kuźni. Oferty przyjmowane są do 17 maja br. 

– Wzorem ubiegłego roku postanowiliśmy zaprosić radomian do udziału w konkursie ofert pod hasłem KULTURA! Gotowi? Start! Zależy nam, aby ofertę naszego ośrodka budować razem z mieszkańcami. Szukamy chętnych do prowadzenia zajęć artystycznych, kulturalnych, muzycznych, teatralnych, twórczych działań edukacyjnych, ruchowych oraz zajęć z wykorzystaniem naszej Pracowni Nowych Mediów. Jesteśmy otwarci na propozycje i niewiele ograniczeń narzucamy z góry. Zajęcia mogą być prowadzone w różnych godzinach i o różnej cykliczności. Jedynym warunkiem jest pełnoletność prowadzącego. Liczmy na kreatywność radomian i mamy nadzieję, że nas mile zaskoczą – mówi Alicja Gryz-Wasil, kierownik Kuźni Artystycznej.

Organizatorzy czekają na oferty na prowadzenie zajęć artystycznych, kulturalnych, edukacyjnych, twórczych lub ruchowych w sezonie 2019/2020 w budynku „Kuźni Artystycznej” MOK „Amfiteatr”.

Oferty przyjmowane są pod adresem: kierownik.kuznia@amfiteatr.radom.pl do 17 maja do godz. 23:59.

Wszelkie informacje na temat konkursu (regulamin, karta zgłoszenia) dostępne są na stronie internetowej MOK „Amfiteatr”.

Więcej na temat wspomnianej Pracowni Nowych Mediów dowiesz się tutaj.

KomentarzeCLOSE
CLOSE