full screen background image

Kto kupi meble z radomskiego lotniska?Krzesła, skórzane kanapy, kuchenny stół, biurka, szafy, komody, stoliki oraz inne elementy wyposażenia biurowego z terminala na lotnisku w Radomiu można kupić na przetargu ogłoszonym przez Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”. Oferty przyjmowane są do 2 kwietnia br. 

Wystawione na sprzedaż meble były wcześniej użytkowane w budynkach radomskiego lot niska. – W związku z rozpoczętą kompleksową przebudową zarządzający lotniskiem uznał, że w nowej formule to wyposażenie nie będzie już przydatne, stąd decyzja o wystawieniu na sprzedaż – mówi Piotr Rudzki z Biura Prasowego PPL.

Wszystkie przeznaczone do sprzedaży przedmioty można obejrzeć w terminalu lotniska w Radomiu przy ul. Lubelskiej 158. Na wizję lokalną trzeba się jednak wcześniej umówić pod nr telefonu 533 311 675. Sprzedaż prowadzona jest na warunkach przetargu publicznego. Oznacza to, że przystąpić do niego mogą zarówno firmy jak i osoby fizyczne, a wygrywa oferta najatrakcyjniejsza cenowo.

Oferty trzeba złożyć na specjalnym formularzu w zaklejonej i opisanej kopercie do godziny 15:00 2 kwietnia br. w budynku „Kontenera B” lotniska w Radomiu. Wszystkie szczegóły, dotyczące sprzedaży można znaleźć w Internecie na stronie: https://ppl.bip.gov.pl/postepowania-ofertowe/postepowania-ofertowe.html

Przypominamy, że Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” od 2018 roku jest właścicielem Portu Lotniczego Radom-Sadków. PPL do 2020 roku deklaruje rozbudowanie radomskiego lotniska, a do najważniejszych inwestycji należy budowa terminala, drogi startowej oraz układu drogowego. Inwestycje w system drogowy to przede wszystkim uruchomienie zachodniej obwodnicy Radomia, która znacząco skróci czas dojazdu dla pasażerów z obszaru aglomeracji warszawskiej.

Więcej na temat przebudowy lotniska w Radomiu dowiesz się tutaj.

Komentarze