full screen background image
Search

„Miłość jest wszystkim” – oficjalny teledysk

->

Chociaż do gwiazdki jeszcze daleko, w sieci pojawił się już prezent dla wszystkich miłośników świątecznych komedii. W serwisie YouTube można obejrzeć teledysk do utworu promującego film „Miłość jest wszystkim”. Piosenkę o tym samym tytule wykonuje jeden z najbardziej charyzmatycznych wokalistów polskiej sceny muzycznej – Igor Herbut. Film w kinach od 23 listopada.

Dwukrotnie nominowany do Fryderyków kompozytor, wokalista, autor tekstów, producent muzyczny i frontman grupy LemON, zainspirował się przesłaniem filmu: „To historia o romantycznych nieporozumieniach i romantycznych porozumieniach. O rozstaniach i powrotach. O tym, że miłość czasem jest brzydka, czasem ładna, ale zawsze jest wszystkim. To film o życiu, po prostu. O życiu uczuciowym. A nic nie inspiruje kompozytora i wokalisty  tak, jak życie uczuciowe” – mówi wokalista. „Na każdym koncercie mówię: wszystkie piosenki są o miłości. Tak samo chyba jest z kinem. Wszystkie filmy, w jakimś stopniu, są o miłości. A Miłość jest wszystkim otwarcie, na wstępie, już w tytule stawia sprawę jasno. To bardzo zabawna komedia o miłości i to zabawna w ten wyjątkowy sposób, który sprawia, że śmiejesz się przez łzy” – podkreśla Igor Herbut.

Igor Herbut „Miłość jest wszystkim” – oficjalny teledysk:

„Miłość jest wszystkim” to nowa świąteczna komedia, której akcja dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do gwiazdki. Reżyserem filmu jest Michał Kwieciński, a w rolach głównych występują: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz, Michał Czernecki i Joanna Balasz. Oto historia ku pokrzepieniu serc i uspokojeniu świątecznych nerwów. Historia dla każdego, kto w świątecznym czasie wariuje z nadmiaru obowiązków i zastanawia się jak przetrwać ten czas. Czy miłość jest odpowiedzią? Czy miłość wystarczy?  Zakochaj się w nowej komedii świątecznej.

„Miłość jest wszystkim” w kinach od 23 listopada 

Reżyseria: Michał Kwieciński

Scenariusz: Kuba Wecsile, zdjęcia: Michał Sobociński, muzyka: Atanas Valkow

Obsada: Olaf Lubaszenko („Belle Epoque” – serial, „Bodo”, „Sztos 2″), Agnieszka Grochowska („Obce niebo”, „Wałęsa. Człowiek z nadziei”, „W ciemności”, „Tylko mnie kochaj”), Jan Englert („Bogowie”, „Przepis na życie” – serial, „Lejdis”), Eryk Lubos („Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Belle Epoque” – serial, „Drogówka”), Joanna Kulig („Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Disco Polo”, „Facet (nie)potrzebny od zaraz”), Mateusz Damięcki („Nie kłam, kochanie”, „Kochaj i tańcz”), Aleksandra Adamska („Diagnoza” – serial, „Atak paniki”, „Miasto 44″), Julia Wyszyńska („Atak paniki”, „Obywatel”), Leszek Lichota („Wataha” – serial, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Wkręceni 2″), Marcin Korcz („Słaba płeć?”, „Przyjaciółki” – serial, „Miasto 44″), Joanna Balasz („Wojenne dziewczyny” – serial), Maciej Musiał („Dzień dobry, kocham cię!”, „Mój biegun”), Michał Czernecki („Planeta Singli”, „Podatek od miłości”, „Miasto 44″)

„Miłość jest wszystkim” – oficjalny zwiastun:

Foto: Igor Herbut na planie teledysku

źródło: igor-herbut.pl

Komentarze