Minimalna porażka Broni z Lechią

W rozegranym na boisku w Drzewicy meczu sparingowym Broń Radom przegrała z Lechią Tomaszów Mazowiecki 1:0. Zwycięskiego gola dla zielono-czerwonych w końcówce pojedynku strzelił Paweł Magdoń.

W pierwszym meczu sparingowym w trakcie przygotowań do nowego sezony Broń Radom nieznacznie uległa Lechii Tomaszów Mazowiecki 1:0. Gra z wyżej notowanym rywalem była bardzo wyrównana. Broń również stwarzała sobie dogodne sytuacje, jak na przykład ta z 58 minuty meczu, kiedy to Dominik Leśniewski próbował lobować bramkarza Lechii, ale ten końcówkami palców zdołał wybić piłkę za linię bramkową.

Niestety w 77 minucie Broń musiała skapitulować  po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, Paweł Magdoń idealnie skierował futbolówkę obok słupka, umieszczając piłkę w siatce. Z dobrej strony zaprezentowali się bramkarze Broni Paweł Młodziński i Michał Kula, którzy te zawody mogą zaliczyć do udanych.

LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI – BROŃ RADOM 1:0 (0:0)
Bramki:
Magdoń (77.)
Broń: Młodziński (46. Kula) – Sala, Karasek (46. Dobosz), Grunt, Leśniewski (60. Jedynak), Imiela (80. Nobis), Putin, Oziewicz (78. Sobolewski), Nowosielski (80. Węglicki), Czarnecki (75. Dulias), Obłuski.

Lechia: Dawid Kędra (46. Patryk Grejber) – Patryk Jakubczyk (46. Piotr Kornacki), Kamil Cyran (46. Patryk Walasek), Paweł Magdoń, zawodnik testowany – Kamil Lewiński (46. Przemysław Orzechowski), Łukasz Bocian, Jakub Rozwandowicz (46. Kamil Szymczak), Wiktor Żytek (46. Artur Golański), Marcin Mirecki (46. Krystian Kolasa) – Tomasz Płonka (46. Adam Patora).