Niemoc szczypiornistów trwa

Szczypiorniści KS Uniwersytet Radom przegrali z Virtem Zawiecie  28:31. Była to czwarta porażka z rzędu podopiecznych Mariusz Greli. Do przerwy to „Akademicy” prowadzili (17:16), jednak w końcówce radomianie mieli problem ze skutecznością rzutów.

Początek spotkania w wykonaniu radomian był bardzo dobry, prowadzili czterema bramkami. Z upływem czasu do głosu zaczęli dochodzić goście. Jednak dobra gra w obronie i skuteczne kontrataki pozwoliły Uniwersytetowi do przerwy prowadzić (17:16).

Początek drugiej połowy to gra bramka za bramkę. Po okresie 10 minut znów na prowadzenie wyszli podopieczni Mariusz Greli.  Od 45. minuty dobrze działająca maszyna zaczęła szwankować, a goście po woli budowali przewagę. Nieskuteczna gra w ataku i zmęczenie podstawowych zawodników, nie pozwalała dogonić rywala. Ostatecznie KS przegrywa z Viretem Zawiercie 28:31.

Na zwycięstwo we własnej hali przyjdzie KS-owi jeszcze poczekać. Teraz czeka ich wyjazdowy mec z ASPR Zawadzkie.

KS UNIWERSYTET RADOM – VIRET CMC ZAWIERCIE 28:31 (17:16)