full screen background image

Noir Studio – plan filmowy i studio w RadomiuWyjątkowe, jedyne takie miejsce w Radomiu, które powinien znać każdy miłośnik fotografii i filmowania.
Noir Studio ᴹᴵᴷᴬᴮ ᴳᴿᴼᵁᴾ
Zapraszamy na rozmowę z niezwykłym człowiekiem. Naszym gościem był Krzysztof Kwieciński założyciel NOIR STUDIO, wielki pasjonat fotografii.


Jedyna i pierwsza w Radomiu studio/hala produkcyjno-filmowa, gdzie możemy w profesjonalnie przygotowanych warunkach zrobić dowolną sesję fotograficzną czy dowolne nagranie filmowe.

„Miejsce dla każdego dlatego, że nie ograniczamy się tylko do wykonywania usług przez siebie samych czyli jako ekipy, która może zrobić film czy zdjęcia. Udostępniamy tą powierzchnię innym producentom czy fotografom w zasadzie każdemu i zawodowcowi i amatorowi. Osobie która się chce dopiero kształcić uczyć i wykorzystać naszą powierzchnię. Otrzymamy przede wszystkim jedyną powierzchnię w Radomiu, tak zwaną cykloramę” – mówi Krzysztof Kwieciński z NOIR STUDIO

Cyklorama jest to powierzchnia do wykonywania zdjęć czy nagrań studyjnych, jednolita tak, że nie mamy żadnych kątów zaostrzeń. Stworzona jako jedna, obła powierzchnia. Na tle ściany nie widzimy zaginięcia, kontu który łączy ścianę z podłogą. W tym miejscu jest zrobiony łuk w jednolitym białym kolorze
Cyklorama jest dość duża, bo ma prawie 8 metrów wysokości 10 m szerokości, 5,5 m głębokości i prawie 12 m odejścia.

Studio posiada bramę garażową pozwalającą wjechać bezpośrednio na plan zdjęciowy samochodem czy wprowadzić jakiś dowolny inny sprzęt.

Osoba/firma korzystająca ze studia nie musi przynosić swojego sprzętu. Na miejscu dostępne jest najwyższej klasy oświetlenie (światło ciągłe/błyskowe) i sprzęt foto/video.

W NOIR STUDIO zrealizowano pierwszą radomską debatę prezydencką, liczne produkcje telewizyjne, teledyski różnych zespołów, a także sesje reklamowe.
Studio chętnie przyciąga producentów z innych regionów Polski np. z Warszawy, bo daje duże możliwości w dużo niższej cenie.

Zapraszamy do fotogalerii:

Komentarze