full screen background image

Nominacja dla szpitala w Krychnowicach – zagłosujmy na radomską TOP inwestycjęPrzedsięwzięcie w Szpitalu Psychiatrycznym w Krychnowicach zostało nominowane do prestiżowej nagrody TOP Inwestycje Komunalne 2018. Docenionym projektem okazało się zamontowanie kolektorów, które wzbogaciły radomską placówkę zdrowia o energię odnawialną.

To już siódma edycja plebiscytu TOP Inwestycje Komunalne. W konkursie nominowane są proekologiczne projekty antysmogowe, inwestycje komunalne, a także projekty z zakresu smart cities. Pierwszy etap zakłada głosowanie internautów. W drugim etapie o wygranej decydować będą członkowie Rady Konsultacyjnej. Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali w maju w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Organizatorami konkursu są: EKG, Grupa PTWP oraz Portal Samorządowy.

Głosowanie internetowe w ramach pierwszego etapu konkursu potrwa do 2 maja bieżącego roku  do godziny 12:00. Wszyscy, którzy chcieliby wesprzeć inwestycję z Radomia, mogą na nią głosować pod linkiem opisującym system energii odnawialnej w szpitalach województwa mazowieckiego:

http://www.portalsamorzadowy.pl/serwis/top-inwestycje-komunalne-2018/nominacje/system-energii-odnawialnej-w-szpitalach-woj-mazowieckiego,105868.html

Do nagrody TOP Inwestycje Komunalne 2018 zostało nominowanych 30 projektów z całej Polski.

Komentarze