full screen background image
Search

Opłacało się zaświecić, czyli sprzęt AGD dla radomskich stowarzyszeń


Sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł ufundowany przez grupę „Energa” trafił do radomskich organizacji pożytku publicznego. To nagroda za wygraną w plebiscycie na najpiękniejszą iluminację świąteczną w województwie mazowieckim

Świetlne dekoracje, które ozdabiały nasze miasto w okresie świątecznym, zostały docenione w całym kraju. W konkursie „Świeć się z Energą” Radom radom zajął VIII miejsce w Polsce i I na Mazowszu. Wygranej gratulował reprezentant grupy „Energa”, Filip Chojnacki.

Bardzo się ciesze się, że po raz drugi mogę gościć w Radomiu. W zeszłym roku też wręczaliśmy wam nagrody za zajęcie pierwszego miejsca w województwie mazowieckim. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będziemy wręczać, ale za pierwsze miejsce już w całym kraju.

Sprzęt ADG m.in. lodówki, blendery, czy czajniki elektryczne zostały przekazane radomskim organizacjom. Jak podkreślała Dorota Krajewska, prezes Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Przyjaźń”, takie urządzenia przydadzą się przede wszystkim podopiecznym ułatwiając im codzienne funkcjonowanie.

Cieszymy się, że nasze stowarzyszenie otrzymało sprzęt AGD. On jest niezmiernie dla nas ważny i tak naprawdę naszym wychowankom sprawi ogromną radość. Każde wsparcie dla organizacji jest bezcenne.

Pozostałe organizacje, do których trafił sprzęt AGD to Hospicjum Królowej Apostołów, Stowarzyszenie Radomski Czerwiec 76, oraz Oratoryjne Stowarzyszenie „Radość”.

Więcej informacji na temat radomskich iluminacji znajdziesz tutaj

Komentarze