full screen background image
Search

Kto rządzi w filmie „PITBULL. OSTATNI PIES”?


Bohaterowie ostatniej części przebojowej serii na nowych plakatach. Film w reżyserii Władysława Pasikowskiego – twórcy „Psów” i „Jacka Stronga” w kinach od 15 marca!

Wielki finał „Pitbulla” lada chwila rozsadzi kina w całym kraju. Już od czwartku, 15 marca widzowie będą mieli okazję zobaczyć ostatnią część przebojowej serii pt. „Pitbull. Ostatni pies”. Scenariuszem i reżyserią nowego filmu zajął się sam Władysław Pasikowski – kultowy twórca takich hitów jak „Psy”, Kroll” czy „Jack Strong”. W rolach głównych zarówno obsada znana z początków serii „Pitbulla”, jak i zupełnie nowe postaci. Kto jest kim i który bohater (lub bohaterka?) ma największe wpływy? Po jednej stronie policyjnej barykady stoją doskonale znani polskiej widowni Despero, Metyl i Quantico (dawniej znany pod pseudonimem Nielat), a ich przeciwnikami będą: piękna, ale bardzo niebezpieczna Mira, bezlitośni bracia Gawron i Junior oraz pozornie niewinna Mona. Ta wybuchowa mieszanka to gwarancja filmowej eksplozji na miarę najlepszych tytułów polskiego i zagranicznego kina. W oczekiwaniu na premierę przedstawiamy osiem plakatów prezentujących postaci z filmu „Pitbull. Ostatni pies”. Wielkie odliczanie czas zacząć!

„Pitbull. Ostatni pies” to film w reżyserii Władysława Pasikowskiego, twórcy „Jacka Stronga” i kultowych „Psów”. W rolach głównych zobaczymy „starą gwardię” bohaterów czyli Marcina Dorocińskiego jako oficera Despero, Krzysztofa Stroińskiego jako Metyla oraz Rafała Mohra czyli Nielata, teraz nazywanego Quantico. „Pitbull. Ostatni pies” to kawał rasowego kina sensacyjnego, pełnego świetnych dialogów i pełnokrwistych postaci, które nie zawiedzie zarówno fanów serialowego „Pitbulla”, jak i miłośników ostatnich hitów – „Pitbull. Nowe porządki” i „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Dwa ostatnie łącznie zgromadziły w kinach ponad 4 miliony widzów! Obsadę najnowszego „Pitbulla” dopełniają: Dorota „Doda” Rabczewska, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Michał Kula, Marian Dziędziel, Zbigniew Zamachowski oraz Jadwiga Jankowska-Cieślak. Gościnnie, w epizodach, na ekranie pojawią się wokalistka Katarzyna Nosowska oraz bokserzy Artur Szpilka i Dereck Chisora. Producentem filmu „Pitbull. Ostatni pies”, podobnie jak poprzednich produkcji „Pitbull. Nowe porządki” oraz „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, jest Emil Stępień.

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa…

Fot. Krzysztof Wiktor, Copyright ©Ent One Investments

 

KomentarzeCLOSE
CLOSE