Skrzeczyński: Szczepionka jest bezpiecznaChcą się szczepić, bo wiedzą więcej na temat szczepionki – uważa Łukasz Skrzeczyński, wiceprezes zarządu Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego. Mowa o pracownikach lecznicy na Józefowie, którzy zgłosili się do ogólnopolskiej akcji szczepień grupy zero przeciwko COVID-19

Szczepionki przeciwko COVID-19 są bezpieczne – uważa Łukasz Skrzeczyński, wiceprezes zarządu Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego. Mają o tym świadczyć m.in. opinie specjalistów. – Koronawirus wywołujący chorobę COVID-19 to wirus znany od dawna, a szczepionkę przeciw niemu zaczęto opracowywać przed wybuchem pandemii – mówi wiceprezes lecznicy na radomskim Józefowie.

Większa świadomość na temat procesu powstawania szczepionki i jej bezpieczeństwa przyczyniła się do wzrostu liczby chętnego personelu do zaszczepienia się w szpitalu na Józefowie – uważa Skrzeczyński. To już 800 pracowników lecznicy, którzy zgłosili się do ogólnopolskiej kampanii szczepień przeciwko COVID-19.

Szczepienia chętnych pracowników Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego mają potrwać w placówce do piątku, 15 stycznia. 

KomentarzeCLOSE
CLOSE