Radom: Walentynki w ResursieMiłosne przeboje, pociąg dusz, wystawa fotograficzna czy koncert Big Bandu „Mundana”, to tylko niektóre atrakcje Walentynkowo-Karnawałowego Wieczoru w Resursie.

„Zakochani są wśród nas”, „Tych lat nie odda nikt”, „Granda”, „Gdy mi ciebie zabraknie”, „Gdzie ci mężczyźni” czy „Don’t worry, be happy” oraz wiele innych miłosnych przebojów wysłuchali ci, którzy w minioną sobotę przyszli na Walentynki w Resursie.

  

Piosenki zaśpiewali młodzi artyści z grupy wokalnej Resursy. Zakochane pary mogły wziąć udział w dwóch konkursach – tanecznym i na najładniejsze zdjęcie. Do wygrania były bilety lotnicze do Pragi oraz weekend w SPA w Chlewiskach.

Miłośnicy kryminałów mieli możliwość spotkania z Grzegorzem Bartosem. Podczas spotkania promowana była nowa książka autora – „Cukiereczek”. Można też było obejrzeć wystawę fotograficzną „Krajobrazy Czech” udostępnioną przez ambasadę Republiki Czech z Polsce oraz monodram „Audiencja II” Bogusława Schaeffera w wykonaniu Marcina Fortuny z Teatru Resursa.

 

Na zakończenie wieczoru zagrał Big Band „Mundana”. Muzycy zagrali światowe przeboje.

Komentarze