„Wśród nocnej ciszy… głos się rozchodzi” – koncert kolęd w ZSMZespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu oraz Towarzystwo Muzyczne w Radomiu zapraszają w najbliższą sobotę na koncert kolęd. Wydarzenie odbędzie pod hasłem „Wśród nocnej ciszy… głos się rozchodzi”. Tego wieczoru będzie można usłyszeć najpiękniejsze polskie i zagraniczne kolędy, pastorałki i bożonarodzeniowe piosenki. Utwory wykonają uczniowie ZSM, zaprzyjaźnione chóry oraz goście specjalni. 

– Podczas koncertu kolęd oprócz solistów, szkolnego chóru czy orkiestry symfonicznej na scenie zaprezentują się również zaprzyjaźnione zespoły chóralne: Chór Filharmoniczny przy Radomskiej Orkiestrze Kameralnej i Chór „Campanella” z II LO im. Marii Konopnickiej. Gośćmi specjalni koncertu będą znani i cenieni artyści naszego regionu – śpiewaczka Monika Świostek i pianista Rafał Hołub – mówi Piotr Wołowicz, przedstawiciel Zarządu Towarzystwa Muzycznego w Radomiu oraz nauczyciel Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga.

Koncert „Wśród nocnej ciszy… głos się rozchodzi” odbędzie się 19 stycznia br. dwukrotnie o godz. 16:00 i 18:00 w Sali Koncertowej im. K. Pendereckiego w budynku ZSM.

Bilety w cenie 20 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy) do nabycia w sekretariacie ZSM im. Oskara Kolberga w Radomiu lub tuż przed rozpoczęciem.

KomentarzeCLOSE
CLOSE