full screen background image
Search

Zimowa ART-akademia w Kuźni Artystycznej

->

Pomysł na kreatywne spędzenie ferii? W Kuźni Artystycznej „Amfiteatru” podczas Zimowej ART-akademii! To moc atrakcji i super zabawa dla dzieci, które nie lubią się nudzić. I turnus startuje 28 stycznia. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

To już trzecia edycja Zimowej ART-akademii organizowanej przez Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr”. – Każdy turnus to mariaż przygód i wrażeń. Poprzez zabawę i wspólne wycieczki dzieci będą zgłębiać tajniki różnych dziedzin sztuki. Część zajęć odbywać się będzie w naszej nowo powstałej Pracowni Nowych Mediów. Z nami Twoje dziecko kreatywnie spędzi czas wolny! – zapewnia Alicja Gryz-Wasil, kierownik Kuźni Artystycznej. (Więcej na temat Pracowni Nowych Mediów dowiedz się tutaj).

MOK „Amfiteatr” zaprasza żądne kulturalnych przygód dzieciaki na dwa turnusy:

I turnus: 28 stycznia – 1 lutego 2019

II turnus: 4-8 lutego 2019

Zajęcia dla dzieci w wieku: 6-12 lat.

Organizatorzy zapewniają:

Podział na grupy wiekowe;

Opieka nad dziećmi: od godz. 7:30 do 16:30;

Ubezpieczenie NNW;

Wykwalifikowaną kadrę;

Zdrowe posiłki: śniadanie/dwudaniowy obiad/podwieczorek.

– Koszt uczestnictwa w ART-akademii to 350 zł za turnus; zniżki na drugie i kolejne dzieci oraz za udział w II turnusach. Honorujemy „Kartę Rodzina Plus”, uprawnia ona do 50 proc. zniżki. Nie czekaj! Zadzwoń: tel. 667 901 120. Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń – mówi Katarzyna Wiśniewska z „MOK” Amfiteatr.

W ramach ART-akademii 2019 odbędą się zajęcia: teatralne, plastyczne, ruchowo-taneczne, przyrodnicze, umuzykalniające, zajęcia kulinarne. Zaplanowana jest również wycieczka do innego miasta.

Komentarze