full screen background image
Search

Jest nowa Rada Nadzorcza SM Ustronie

->

Walne zgromadzenie Spółdzielni Mieszkaniowej Ustronie zakończone. Trwało ponad 11 godzin. Została na nim wybrana nowa Rada Nadzorcza. Jej siły rozkładają się 12:5. Większość członków chce poprzeć dotychczasowych włodarzy i kontynuować prowadzoną od 9 lat politykę na Ustroniu

Do godziny 5:40 trwało walne zgromadzenie Spółdzielni Mieszkaniowej Ustronie. Została na nim wybrana nowa Rada Nadzorcza. Rada jest nowa, ale większość tworzą osoby ze starego składu. W sumie Rada liczy 17 członków. 12-tu jest ze starej ekipy zarządzającej Ustroniem, a 5-ciu z opozycji.

Walne zebranie miało rozpocząć się wczoraj o godzinie 17.00, ale w kolejce do rejestracji było tak wiele osób, że rozpoczęło się z prawie godzinnym opóźnieniem. W obradach wzięło udział około 600 osób. Wydano 947 mandatów do głosowania, bo część uczestników miała pełnomocnictwa.
Obrady toczyły się na hali MOSiR-u przy ulicy Narutowicza. Zgromadzenie zabezpieczała policja i ochrona, ale nie obyło się bez utarczek słownych.

Jutro ma odbyć się pierwsze posiedzenie nowej Rady Nadzorczej, a w najbliższych dniach wybrany zostanie zarząd Spółdzielni. Tu nie będzie niespodzianek, bo większość członków chce poprzeć dotychczasowych włodarzy i kontynuować prowadzoną od 9 lat politykę na Ustroniu.

Było to już drugie walne zebranie Spółdzielni Mieszkaniowej Ustronie. Pierwsze – z 8 czerwca – zakończyło się awanturą i zerwaniem obrad.

Komentarze